Programy do pobrania za free, darmowe programy, programy download, darmowe aplikacje, aplikacje do sciagniecia za darmo, aplikacje download, darmowe oprogramowanie, legalne opromowanie, instalki, binarki, progsy, full applications, download, software download, downloads, download for free, dobre darmowe programy do sciagnieca do pobrania, pelne wersje programw
 
:: Stron glwna  :: Programy  :: Nowoci  ::
 

  Menu  
. Strona Główna
. Programy
. Hipnoza regresyjna
 
  Programy  
. Programy Internet
. Programy Komunikacja
. Programy Multimedia
. Programy P2P Peer-to-Peer
. Programy Bezpieczeństwo
. Programy Biurowe
. Programy Narzędzia
. Programy Graficzne
. Aplikacje JAVA na telefon
 
  Top Programy  
· 1: Mobilne Gadu Gadu GG Java na telefon
· 2: Skype 5.6.0.105
· 3: Nero Burning ROM 11.0.10400
· 4: Google Chrome 15.0.874.106
· 5: Firefox 13.0.1
· 6: avast! Free Antivirus 6.0.1289
· 7: Adobe Photoshop CS5
· 8: Player ALLPlayer 4.7
· 9: Open Office 3.4.0
· 10: Opera 12 Build 1
 
  Różne  
. Nowości
. Mapa serwisu
. Kontakt
 [ Gwna | Dodaj plik | Nowy | Popularno | Najwyej ocenione ]

Najbardziej popularne - Top 25
Poka Top: [ 10 - 25 - 50 | 1% - 5% - 10% ]


  Mobilne Gadu Gadu GG Java na telefon 
Opis:
Mobilne Gadu-Gadu Mobilne GG, Gadu do pobrania na telefon oprogramowanie Java

Mobilne GG, Mobilne Gadu-Gadu, gadu na telefon, Mobilne gg na telefon komórkowy, mobilne gg java, gadu gadu na symbiana, gadu gadu na androida, gadu gadu Java MIDP 2.0 Całkowicie za darmo darmowa aplikacja program mobilne gadu-gadu, gadu gadu na komórkę, gg na telefon komórkowy, gg na javę, gadu gadu za darmo bez dodatkowych opłat, darmowe oprogramowanie gadu gadu android, gadu gadu na smatftony, gg smartfone, gadu gadu windows mobile

Mobilne Gadu-Gadu. Oficjalny klient najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego, który tym razem dostępny jest nie tylko na komputery osobiste PC, ale również na telefony komórkowe, wyposażone w oprogramowanie Java, system operacyjnych Symbian lub też Android, a także Windows Mobile, jak również Microsoft Smartphone 2002 czy też Microsoft Smartphone 2003. W aplikacji Mobile GG znajdziemy wszystkie niezbędne, podstawowe opcje, które potrzebne są w przypadku komunikacji internetowej z innymi użytkownikami komunikatora Gadu Gadu. Aplikacja obsługuje telefony komórkowe GSM wyposażone w klawiaturę QWERTY, dzięki czemu pisanie będzie jeszcze prostsze i bezproblemowe. Zdecydowanie jest to program godny polecenia, tym bardziej, iż aplikacja dostępna jest na wszystkie bardziej liczące się platformy systemowe, które spotkamy w obecnie produkowanych komórkach. Na szczęście można dobrać wersję odpowiednią dla swojego telefonu, bez obawy na to, iż wystąpi przez to niekompatybilność związana z nieprawidłową wersją aplikacji.

Aplikacja mobilne GG (mobilne Gadu Gadu) podobnie, jak jej pecetowa wersja, znana chyba prawie każdemu jest programem absolutnie darmowym. Dlatego też korzystając z aplikacji tej nie musimy ponosić żadnych dodatkowych opłat. Oczywiście odlicząjąc ewentualne standardowe koszta, związane z odbieraniem czy też wysyłaniem plików, naliczone oraz ustalone wcześniej przez operatora komórkowego (informacje na ten temat dostarczyć powinien właściwy operator Twojej sieci komórkowej).

Zdecydowanie wszystkim polecamy tą wersję mobile gg i zachęcamy do korzystania z niej i komunikowania się w ten sposób ze znajomymi z każdego miejsca w kraju i na świecie. W naszym serwisie darmowa aplikacja na telefon Java Mobilne Gadu-Gadu jest do pobrania za darmo download do ściągnięcia bez żadnych dodatkowych opłat. Zachęcamy i polecamy serdecznie.

Systemy operacyjne:
Java MIDP2.0, Symbian S60, Symbian UIQ3, PocketPC 2003, Windows Mobile 5.0/6, Microsoft Smartphone 2002/2003, Android, Symbian

Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 1 MB
Dodano: 18-02-2012 Downloadw: 4589 Oceny: 10.0 (2 Gosw)
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/programy mobilne aplikacje java na telefon

  Skype 5.6.0.105 
Opis:
Skype 5.6.0.105 Skype 5.6.0.105 do pobrania za darmo, Skype 5.6.0.105 Download

Skype, komunikator głosowy, skajp, p2p, komunikacja w internecie, telefonia w internecie, Skype download, skype do pobrania, skype do ściągnięcia, darmowy skype, free skype software Skype for free download, Skype Software, Skajp, skejp, komunikacja VoIP, darmowa telefonia w internecie za pomocą Skype, pobierz Skype, ściągnij Skype, głos, rozmowa głosowa, dźwięk, internet i telefony komórkowe, komórki, gsm, free voice communication software free download

Skype 5.6.0.105, Skype, to darmowy internetowy komunikator głosowy darmowo do pobrania download, (free internet voice ommunication software). Program Skype został stworzony przez twórców, programistów programu KaZaA. Aplikacja Skype oparta jest o sieć P2P, czyli komunikację peer-to-peer między użytkownikami dwóch komputerów. Skype pozwala prowadzić zarówno rozmowy tekstowe, rozmowy głosowe, jak również pozwala na rozmowy wideo (video chat, wideo chat). Program komunikator głosowy Skype oferuje bardzo dobrą, wręcz świetną jakość dźwięku (zakładając oczywiście, iż połączenie między rozmawiającymi osobami jest na odpowiednim, niezakłócanym poziomie). Jak również Skype pozwala na szyfrowanie połączenia, za pomocą 256-bitowego algorytmu o nazwie AES, czyli Advanced Encryption Standard, stanowiącą zabezpieczenie przed niechcianym podsłuchem rozmowy, przez osobę trzecią. Program Skype jest absolutnie bezpłatny i nie posiada żadnych dodatkowych, instalujących się wbrew woli użytkownika programów. Dzięki programowi Skype można rozmawiać zupełnie za darmo z innymi użytkownikami programu Skype lub też z numerami numerów telefonów za dodatkową opłatą, jednakże po wyjątkowo niskich, atrakcyjnych cenach.

Komunikator Skype oprócz możliwości dzwonienia do numerów telefonii konwencjonalnej posiada również możliwość założenia sobie własnego, wirtualnego numeru telefonu, dzięki dodatkowi SkypeIn i za jego pomocą odbierać połączenia ze standardowych, konwencjonalnych telefonów, zarówno telefonów komórkowych, jak i użytkowników telefonii stacjonarnej. Poza tym Skype oprócz tego pozwala na wysyłanie wiadomości SMS, jak również przekierowywanie rozmowy skajpowej na numer telefonu.

Aplikacja Skype umożliwia przekazywanie innym użytkownikom pieniędzy, w celu doładowania konta innego użytkownika, za pomocą konta PayPal. Program Skype umożliwia również import kontaktów z programów MSN Hotmail, Yahoo! Outlook, jak i Gmail.

Zachęcamy do pobrania darmowego komunikatora głosowego Skype w naszym serwisie Dobre Programy już teraz.

Systemy operacyjne:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: Rozmiar pliku: 24 MB
Dodano: 06-10-2011 Downloadw: 4303
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Komunikacja

  Nero Burning ROM 11.0.10400 
Opis:
Nero Burning ROM 11.0.10400 Nero Burning ROM 11.0.10400 do pobrania za darmo, Winamp 5.621 Build 3173 Download

Nero Burning ROM, Nero do pobrania, Nero download, Nero software, nero do ściągnięcia, darmowy program do wypalania płyt CD, DVD, Blu-Ray Nero Burning RM 11.0.10400 Nero Burning ROM software free to download, Download Nero Burning ROM, download free, Nero wypalanie płyt CD, nagrywanie płyt CD, wypalanie płyt DVD, nagrywanie płyt DVD, wypalanie płyt Blu-Ray, nagrywanie płyt Blu-Ray, do wypalania, do nagrywania, darmowy najlepszy program dobry program nero, nero burning rom, free nero, nagraj płytę nero rom burning free download do pobrania do ściągnięcia, ściągnij, pobierz, download, burning nero software

Nero Burning ROM 11.0.10400 , Nero jest to obecnie, jeśli chodzi o oprogramowanie służące do wypalania płyt CD, DVD, Blu-Ray, najlepszy tego typu program, czy też pakiet programów. W skład pakietu NERO wschodzi m.in. oprogramowanie, aplikacje służące do zarówno nagrywania, zarządzania, kasowania, dogrywania oraz kopiowania płyt CD, DVD oraz Blu-Ray. Istnieje również możliwość zarządzania wszystkimi, dostępnymi w pakiecie narzędziami Nero, dzięki przyjaznemu użytkownikowi i posiadającemu miły dla oka i łatwy w obsłudze interfejs managerowi. Można też zarządzać numerami seryjnymi. Jest również dołączony program BurningRights, pozwalający użytkownikom posiadającym prawa administratora systemu Windows ustalenie, czy i kto posiada prawa na wypalanie, nagrywanie płyt Blu-Ray, DVD czy też CD, spośród użytkowników, nie będących administratorami, spośród systemu Windows.

Bardzo dobrą opcją, jaką posiada aplikacja, program Nero jest możliwość nagrywania płyt (wypalania płyt) CD, DVD, czy Blu-Ray za pomocą opcji SecurDisc (nazwa zapożyczona od ang. Secure Disc, czyli Zabezpieczony Dysk, np. dysk optyczny). Wbudowana technologia SecurDisc pozwala na odczytywanie płyt CD, DVD czy Blu-Ray nawet w przypadkach, kiedy są one zarysowane, zużyte, czy też w jakikolwiek inny sposób uszkodzone lub zniszczone. Dzięki tej opcji możemy też szyfrować dane na płycie, zabezpieczać dane hasłem, jak również użytkownik może swój podpis cyfrowy.

Nero Burning Rom, to znacznie, zdecydowanie więcej, niż tylko aplikacja służąca do nagrywania, kasowania, kopiowania płyt. NERO to również konwenter, pozwalający na np. nagranie na dysk twardy (HDD) danych z płyty audio, jak również można za jego pomocą przekonwertować pliki audio z płyty CD na inne formaty dźwiękowe, dźwięku. Stąd z powodzeniem Nero Burning ROM można nazwać, iż jest to również edytor audio, edytor dźwięku (sound edytor).

W naszym serwisie możesz pobrać NERO Burning ROM w wersji 11 całkowicie darmowo, za darmo, free software download, Nero do pobrania download. Ten niesamowity program służący do nagrywania, wypalania płyt Blu-Ray, DVD czy CD możesz ściągnąć już teraz bez żadnych dodatkowych opłat.

Systemy operacyjne:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: testowa Rozmiar pliku: 118 MB
Dodano: 06-10-2011 Downloadw: 2672 Oceny: 10.0 (2 Gosw)
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Multimedia

  Google Chrome 15.0.874.106 
Opis:
Google Chrome 15.0.874.106 Google Chrome do pobrania za darmo, Google Chrome Download

Google Chrome, Google do pobrania za darmo, Chrome do pobrania za darmo, Google Chrome do ściągnięcia za darmo, program Google Chrome download, aplikacja Google Chrome download, darmowa aplikacja przeglądarka internetowa Google Chrome za friko Pełna wersja programu Chrome, darmowy program Google Chrome do ściągnięcia, do pobrania, pobierz Chrome Google, ściągnij Google Chrome, program Chrome, aplikacja Chrome, progs Google Chrome, instalka Chrome Google, free browser Google Chrome software

Google Chrome, to darmowa przeglądarka internetowa, stworzona przez programistów z giganta internetowego: Google (Google Inc.). Cechą charakterystyczną dzieła Google jest między innymi spora oszczędność miejsca samego programu, w porównaniu do konkurencyjnych produktów, takich, jak chociażby Firefox czy też Opera. Natomiast wraz z oszczędnością miejsca idzie również duża szybkość działania aplikacji Chrome. Generalnie założeniem producentów z Google było położenie nacisku na lekkość pliku, jak również jak najmniejsze zużycie zasobów systemowych komputera, przy korzystaniu z przeglądarki Chrome.

Darmowa przeglądarka internetowa Google Chrome dostępna do pobrania za darmo w naszym serwisie została wyposażona w popularny silnik o nazwie WebKit. Silnik WebKit jest również wykorzystywany chociażby w przeglądarce firmy Apple o nazwie Apple Safari. Google Chrome generalnie, jako przeglądarka posiada i prezentuje funkcjonalność na miarę podstaw i standardów, jakie dotyczą przeglądarek internetowych w obecnych czasach. Jak można się domyślić takie własnie było zresztą założenie twórców, przy tworzeniu tej przeglądarki - aby zachowała ona prostotę i skupiona była na podstawowych, najważniejszych funkcjach przeglądarki. Przeglądarka pozwala na otwieranie stron w osobnych kartach, co umożliwia użytkownikowi - tak jak w przypadku innych przeglądarek - możliwość otwarcia nawet kilkunastu jednocześnie okien, bez dodatkowej potrzeby uruchamiania kilku kopii otwartej aplikacji przeglądarki. Warto dodać również o tym, iż przeglądarka Chrome posiada pasek, dający możliwość tłumaczenia stron internetowych na inne języki.

Aplikacja program przeglądarka Chrome posiada możliwość, dzięki której możemy znacznie bardziej skonfigurować funkcjonalność tej przeglądarki za pomocą instalowania i zarządzania rozszerzeniami (add-ons). Można również dostosować styl interfejsu przeglądarki Chrome, za pomocą katalogu styli, z którego użytkownik może wybrać zawsze coś odpowiedniego dla siebie. Google Chrome jest aplikacją wydajną, szczególnie dzięki wydajnemu silnikowi WebKit oraz wbudowanej obsłudze JavaScript V8. Google Chrome jest również zoptymalizowany w taki sposób, aby jego wydajność była jeszcze bardziej ulepszona. Przeglądarka Google Chrome może również działać wydajnie na komputerach z zainstalowanymi procesorami wielordzeniowymi.

W naszym serwisie znajdziesz Chrome download, Google Chrome download, Chrome do pobrania, Google Chrome do ściągnięcia, pełna wersja darmowa przeglądarka Google Chrome download do pobrania za darmo.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7

Licencja: freeware Rozmiar pliku: 23 MB
Dodano: 08-11-2011 Downloadw: 1895
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Internet

  Firefox 13.0.1 
Opis:
Firefox 13.0.1 Firefox 13.0.1 do pobrania za darmo, Firefox 13.0.1 Download

Firefox, FireFox, Firefoks, Mozilla Firefox, ff, przeglądarka internetowa, przeglądarka internetowa WWW, lisek, fajerfoks, przeglądarka z lisem, oprogramowanie internetowe Mozilli, najpopularniejsza przeglądarka na świecie Firefox, FF, przeglądarka Fox, ognisty lis, najpopularniejsza przeglądarka internetowa w Polsce Firefox download, Firefox do pobrania, Firefox do ściągnięcia, Firefox za darmo download do pobrania for free, Firefox software for download free, Firefox za friko, ff download, ff do pobrania, ff do ściągnięcia, Darmowy Firefox, Dobry Firefox, Najnowszy Firefox, Firefox browser download, Mozilla Firefox, Firefox 13.0.1, Mozilla Firefox 13.0.1, download

Firefox, Mozilla FireFox, Mozilla Firefox 13.0.1, (zwany też: FF, Mozilla, Fajerfoks, Firefoks, Lis, Lisek, przeglądarka z liskiem, przegląrka z lisem, przeglądarka mozilli) jest to przeglądarka internetowa (przeglądarka WWW, internet browser) stworzona przez Mozilla Foundation. Firefox jest to obecnie najpopularniejsza przeglądarka internetowa w Polsce oraz na świecie. W naszym serwisie możesz pobrać przeglądarkę Firefox (download) całkowicie za darmo, do ściągnięcia obecnie jej najnowszą wersję.

Przeglądarka internetowa Firefox rozwijany jest od przeszło 2002 roku. Najnowsza wersja przeglądarki internetowej WWW Firefox oparta jest o silnik Gecko w wersji 2.0., co sprawia, iż obsługuje ona najnowsze rekomendacje W3C, jak również te, które obecnie są dopiero w fazach tworzenia i dopracowań, czyli takie, jak: HTML5 oraz CSS3. Firefox jest pierwszą przeglądarką, wspierającą czcionki o formacie WOFF, które to rozwiązanie w przyszłości ma zamiar pojawić się również w innych przeglądarkach internetowych. Firefoks posiada również możliwość sprawdzania pisowni, aby dany użytkownik na bieżąco, korzystając z przeglądarki, mógł poprawiać zaistniałe błędy ortograficzne w danym języku, z którego korzysta.

Firefox browser (Firefox internet web browser) posiada szeroki zasób funkcjonalnych możliwości. Oczywiście przede wszystkim jest to możliwość przeglądania stron internetowych, obsługa osobnych kart, w których użytkownik otworzyć może nawet kilkadziesiąt lub kilkaset osobnych kartach (w zależności od możliwości komputera, bo przy większej liczbie otwartych kart program Firefox zabierać może więcej zasobów CPU oraz RAM), jak również możliwość doboru odpowiedniego stylu, skórki (theme, style) przeglądarki, czyli możliwości personifikacji graficznej od strony użytkownika. Firefox posiada również możliwości izolacji procesów dla systemu, który to sprawia, iż wtyczki, typu Adobe Flash, Quick Time, czy też Silverlight działają osobno, poza procesem Firefoksa.

Twórcy przeglądarki Firefox pozwolili, aby użytkownicy brali aktywny udział w rozwoju tej przeglądarki, dlatego też powstała cała masa, niezliczona ilość różnych rozszerzeń, dodatków (ang. add-ons) do przeglądarki Firefox. Użytkownik może znaleźć dodatki pogrupowane tematycznie i wybierać spośród wielu kategorii, rodzajów i nowych możliwości otwierających się z każdym nowym dodatkiem, czyli tzw. add-onem. Add-ony - dodatki, czy też wtyczki pozwalają na takie nowe możliwości, jak: karty, blogi, wiadomości, paski narzędzi, modyfikacje interfejsu, narzędzia językowe, bezpieczeństwo, narzędzia komunikacyjne, zakładki, społecznościowe, odtwarzacze, konwentery, obsługa plików sieci P2P (peer to peer, tudzież peer-to-peer lub peer 2 peer), obsługa sieci torrent, emule, muzyka, filmy, gry, zdjęcia, prywatność, personalizacja, akceleratory, jak chociażby akcelerator pobierania plików, konwenter, czytniki rss, alarmy, aktualizacje, współpraca z urządzeniami oraz innymi programami, programy dodatkowe, aplikacje, sterowniki i wiele innych. Dzięki Firefoxowi (w skrócie: FF, ff) można również stworzyć stronę internetową, bowiem dodatki, wtyczki pozwalają również i na takie rozwiązania dla tej przeglądarki internetowej

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7

Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 14 MB
Dodano: 03-10-2011 Downloadw: 1830 Oceny: 10.0 (1 Gosuj)
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Internet

  avast! Free Antivirus 6.0.1289 
Opis:
avast! Free Antivirus 6.0.1289 avast! Free Antivirus 6.0.1289 do pobrania za darmo, avast! Free Antivirus 6.0.1289 Download

avast! Free Antivirus 6.0.1289, avast, program antywirusowy, antywirus, antivirus, antyvirus, program antyvirusowy, avast do pobrania, darmowy avast, darmowy avast! Free Antivirus 6.0.1289, avast! Free Antivirus 6.0.1289 za darmo, avast za darmo, dobry antywirus do pobrania bez dodatkowych opłat, Avast najlepszy antywirus, antivirus, download Avast software free to use and download, av free download, av do pobrania, avast! pobierz, avast! download, pobierz program aplikację antywirusową avast avast! darmowy antywirus, antywir, antymalware, antivirus, antytrojan, antykeylogger, avast free, free avast do pobrania za darmo avast download, avast home edition

avast! Free Antivirus 6.0.1289, w skrócie po prostu avast, czy też avast free, dawniej Avast! Free Home Edition. Avast, to darmowy program antywirusowy (inaczej darmowy antywir, antyvirus, free antivirus software). Program antywirusowy Avast! służy do zabezpieczenia komputera przed działaniem szkodliwego o programowania, czyli m.in. wirusy (ang. viruses), trojany (konie trojańskie, ang. trojans), malware (złośliwe oprogramowanie), keyloggery itd. Antyvir free avast zabezpiecza komputer podczas codziennej pracy na nim. M. in. jest to monitorowanie działających w pamięci oraz w systemie procesów, zabezpieczenie podczas korzystania z wyszukiwarki internetowej, rozmawiania przez internetowe komunikatory, odbierania i wysyłania wiadomości e-mail i innych czynnościach, w których użytkownik obcuje z internetem, a zatem może być bezpośrednio narażony na działania wirusów oraz innego, szkodliwego dla potencjalnego użytkownika oprogramowania. Avast! Free w swojej darmowej wersji, w taki sam sposób, jak i komercyjne oprogramowanie oferuje swoim użytkownikom zabezpieczenie komputera w czasie rzeczywistym, tak samo zresztą, jak i aktualizację bazy definicji wirusów. Warto o tym wspomnieć, iż tylko aktualna baza sygnatur wirusów w programie antywirusowym (inaczej: w antywirze, antyvirze, antivirze) jest w stanie zapewnić użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa.

Wraz z pojawieniem się wersji 6.0. antywir avast free pojawiły się również nowe funkcje oraz możliwości tego darmowego antywirusa. Jedną z tych nowości jest automatyczne dodawanie plików do AutoSandbox, czyli zawiera maszynę wirtualną, potrzebną do uruchamiana podejrzanych plików. Jak również dodano też funkcję, która to wcześniej była dostępna jedynie w komercyjnej wersji programu aplikacji antywirusa Avast!, jaką jest Script Shield, jak również Site Blocking. W szóstej wersji avast! free, czyli w wersji avast 6.0 dodano też WebRep. WebRep, jest to aplikacja, program służący do oceny reputacji przeglądanych przez użytkownika stron internetowych. Avast! również zawiera możliwość resetowania swoich ustawień, do standardowych, domyślnych wartości (default settings). Zastosowano również nowy algorytm kompresji paczki instalacyjnej, która waży teraz o 20% mniej, niż wcześniej. Wersja ta jest oczywiście również stabilna i wydajna, jeszcze bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej.

W naszym serwisie avast free jest do pobrania całkowicie za darmo. Aby pobrać avasta (free avast download).

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 56 MB
Dodano: 03-10-2011 Downloadw: 1717 Oceny: 3.0 (1 Gosuj)
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Bezpieczeństwo

  Adobe Photoshop CS5 
Opis:
Adobe Photoshop CS5 Adobe Photoshop CS5 w polskiej wersji językowejAdobe Photoshop CS5 za darmo do pobrania download, free Adobe Photoshop software download for free, darmowe oprogramowanie graficzne Adobe Photoshop CS5, profesjonalny program do obróki grafiki rastowej Adobe Photoshop CS5 za darmo do pobrania do ściągnięcia download za free Darmowy program Adobe Photoshop CS5 do ściągnięcia za darmo bez żadnych dodatkowych opłat, darmowy Photoshop, Photoshop CS5 za darmo

Adobe Photoshop - Adobe Photoshop CS5, w wersji Creative Suite 5 (w skrócie Photoshop CS 5), to w pełni profesjonalny, świetny program do edycji, tworzenia, obróbki transformowania grafiki rastowej z elementami edycji, tworzenia i obróbki grafiki wektorowej. Jest to uważany przez wielu za najlepszy progra tego typu, dlatego też zdobył sobie tak wielką popularność zarówno w Polsce, jak również na całym świecie. Program graficzny Photoshop przydaje się zarówno bardzo zaawansowanym, jak i całkowicie początkującym grafikom, użytkownikom tego oprogramowania. Dzięki programowi Adobe Photoshop możemy dowolnie edytować zdjęcia fotograficzne. Sstąd swoją drogą wzięła się nazwa programu - Photoshop - czyli z angielskiego "sklep ze zdjęciami" lub "sklep z fotografiami. A to tylko początek możliwości tego zaawansowanego programu graficznego. Dzięki temu programowi możemy stworzyć dowolną grafikę rastową korzystając z bardzo zaawansowanych opcji filtrów, efektów graficznych od zera jest możliwe stworzenie arcydzieła graficznego. Oprócz tego za pomocą programu Photoshop można wytwarzać materiały na potrzeby poligraficzne, typu publikacje DTP. Nie wspominając już, iż dzięki programowi Adobe Photoshop CS5 możemy tworzyć, edytować, projektować grafikę na potrzeby internetu, w tym cięcie szablonów graficznych (tzw. layoutów) do projektów stron internetowych w HTML, tworzenie logów, buttonów etc.

Dzięki programowi Photoshop użytkownik oprogramowania ma możliwość tworzenia grafiki w bardzo zaawansowany sposób, wykorzystując ku temu filtry, maski, warstwy, efekty specjalne, różne sposoby łączenia warstw i obiektów, co dać może wręcz nieskończoną mnogość możliwości tworzenia zaawansowanej, profesjonalnej, kreatywnej grafiki komputerowej. Oczywiście grafikę można tworzyć zarówno za pośrednictwem efektów itd, jak i samemu. Adobe Photoshop Creative Suite 5 bowiem posiada także możliwość rysowania za pomogą podłączonego tableta. Oprócz tego w programie mamy dodatkowe oprogramowanie pomocnicze, ułatwiające i przyśpieszające naszą pracę z programem Adobe Photoshop, takie, jak chociażby Adobe Bridge, dzięki któremu w łatwy i przyjazny sposób wyeksportujemy dane z innych programów Adobe (np. z Adobe Illustrator, czy też z Adobe Flash) do programu Adobe Photoshop, jak również Adobe Drive. Mamy również do swojej dyspozycji zaawansowany menadżer rozszerzeń, jak Adobe Extension Manager.

W naszym serwisie możesz pobrać program Adobe Photoshop CS5 zupełnie za darmo bez dodatkowych opłat, darmowy Adobe Photoshop download, Adobe Photoshop CS5 za darmo do pobrania, zaawansowana aplikacje oprogramowanie służące do tworzenia, edycji, obróbki grafiki rastowej Adobe Photoshop CS5 za darmo download za free.

Systemy operacyjne:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: testowa Rozmiar pliku: 1.71 GB
Dodano: 23-12-2011 Downloadw: 1543
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Grafika

  Player ALLPlayer 4.7 
Opis:
ALLPlayer 4.7 ALLPlayer 4.7 do pobrania za darmo,ALLPlayer 4.7 Download

ALLPlayer download, ALLPlayer do pobrania, Player ALLPlayer, ALLPlayer 4.7 Program do oglądania filmów, program do odtwarzania filmów, ALLPlayer do ściągnięcia, player video wideo download, player filmów download, player filmów do pobrania

ALLPlayer, Player, All Player, AllPlayer 4.7. AllPlayer to najpopularniejszy w Polsce, najczęściej pobierany, ściągany program do oglądania filmów, program do odtwarzania filmów.

Zauważalną różnicą, która w sposób wyraźny odróżnia AllPlayer od innych programów służących do odtwarzania filmów jest fakt, iż AllPlayer nie korzysta z żadnej nakładki programu MediaPlayer (Media Player), a zamiast tego korzysta bezpośrednio z DirectX, dlatego też dzięki programowi AllPlayer użytkownik jest w stanie odtworzyć praktycznie każdy film. Program AllPlayer posiada wbudowane kodeki, dzięki którym można odtworzyć najpopularniejsze formy filmów. AllPlayer posiada wbudowane kodeki takie, jak: AVI, FLV, XviD, Divx, MP3, MP4, MKV, 3GP, M2TS, MPEG, MPG, RMVB, QuickTime, WMV, APE, FLAC, jak również wiele, wiele innych formatów filmów wideo oraz audio, które posiada aplikacja AllPlayer.

Kolejną funkcją programu AllPlayer, o której warto wspomnieć, jest umiejętność czytania napisów, za pomocą syntazatora mowy, który jest domyślnie wbudowany w tym programie. Program typu Ivona lub też Expressivo.

Za pomocą programu AllPlayer można również odtwarzać płyty DVD z filmami, jak również płyty Audio CD. Można również odtwarzać obraz uzyskany z internetowych kamer, jak również z kamer typu DV, jak również innych, dowolnych źródeł, takich jak chociażby tunery TV. Warto zauważyć, iż AllPlayer posiada również Equalizer, pozwalający na dowolne skonfigurowanie dźwięku w odtwarzanych za pomocą aplikacji, oprogramowania AllPlayer filmach. Oprócz tego z programie AllPlayer istnieje możliwość obsługi wszystkich bardziej znanych formatów napisów do filmów. AllPlayer obsługuje napisy do filmów w takich formatach, jak chociażby format czasowy, ASS - czyli Advanced SubStation, jak też SubStation Alpha - SSA, czy też SubViewer albo SubRip.

Specjalna funkcja, którą posiada AllPlayer umożliwia jest możliwość bezpośredniego odtwarzania plików zarchiwizowanych za pomocą formatu archiwizacji RAR. Dzięki tej opcji nie trzeba najpierw rozpakowywać archiwum RAR, aby móc obejrzeć dany film, czy też innny materiał wideo, ale można obejrzeć go bezpośrednio ze zarchiwizowanego pliku.

W naszym serwisie znajdziecie ALLPlayer download, AllPlayer do pobrania, All Player do ściągnięcia, player wideo, video download, player filmów download, player filmów do ściągnięcia.

Systemy operacyjne:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: bezpłatna Rozmiar pliku: 22 MB
Dodano: 25-11-2011 Downloadw: 1535 Oceny: 9.0 (1 Gosuj)
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Multimedia

  Open Office 3.4.0 
Opis:
Open Office 3.4.0 OpenOffice 3.4.0 do pobrania za darmo, Open Office 3.4.0 Download, MS Office, Microsoft Office related, free dekstop software, darmowe oprogramowanie biurowe, darmowe programy download do firmy do biura

Open Office, MS Word, Word, Excel, Access, PowerPoint, OpenOffice, darmowy Office, free Office, OpenOffice, GNU Office, GLP Office download, office do ściągnięcia, open office do pobrania do ściągnięcia za darmo bez żadnych dodatkowych opłat Open office download, Writer, Calc, edytor tekstu, procesor tekstu, arkusz kalkulacyjny, baza danych, bazy danych Base, tworzenie prezentacji Impress, edytor HTML, program do obróbki grafiki Draw, darmowy program do zarządzania biurowe, download, do ściągnięcia, do pobrania, darmowy arkusz kalkulacyjny Office, darmowy edytor tekstów do ściągnięcia za free, friko, progs

Open Office, czy też OpenOffice to relatywny do najpopularniejszego pakietu biurowego MS OFFICE, czy też Microsoft Office - czyli programem, a dokładniej pakietem programów, będącym obecnie największym konkurentem pakietu biurowego Open Office. Program Open Office, podobnie jak program MS OFFICE (i jego słynnymi składnikami, takimi, jak WORD, EXCEL, ACCESS, PowerPoint, OneNote i inne), to kompletne, pełne oprogramowanie biurowe za darmo dostępne do pobrania, darmowe oprogramowanie biurowe download do ściągnięcia. Jest jeszcze kolejny program aplikacja biurowa, taka, jak Star Office, która również stanowi potencjalną konkurencję dla programu Open Office.

W skład programów tworzących darmowy pakiet Open Office download za darmo wchodzą: edytor tekstów oraz procesor tekstów Writer, arkusz kalkulacyjny Calc jak również program do bardziej zaawansowanych obliczeń Calc, obsługa bazy danych, tworzenie baz danych zapewnia darmowy moduł baz danych Base, program służący do tworzenia własnych prezentacji, czyli Impress. Jest również darmowy program do edycji, tworzenia oraz zarządzania grafiki Draw, jak również edytor kodu HTML, czy też program służący do tworzenia wzorów matematycznych o nazwie Formula.

Jedną z możliwości, jakie posiadają aplikacje programy pakietu biurowego Open Office jest eksport do plików PDF. W Open Office zaimplementowana jest również możliwość obsługiwania plików MS Office 2003.

Wrtiter to świetny edytor tekstów i program do obróbki tekstu. Program nadaje się zarówno do prywatnych, jak i całkowicie profesjonalnych zastosowań. Zdecydowanie może on konkurować z wydanym przez Microsoft programem tekstowym procesorze tekstowym Word.

Calc - bardzo dobry, wręcz doskonały arkusz kalkulacyjny, nie ustępujący, jeśli chodzi o całokształt, pod żadnym względem produktowi MS, czyli EXCEL (Office Excel).

Draw - to program służący do obróbki grafiki, program graficzny Draw. Dzięki temu programowi zdecydowanie pakiet OpenOffice nabiera dodatkowej wartości, mimo, iż jest to wartość i tak wyznaczana darmową licencją wolnego i otwartego oprogramowania GNU. Program można porównywać z popularnym oprogramowaniem służącym do obróbki grafiki rastowej Adobe Photoshop, jak również z popularnym programem, aplikacją służącą do obróbki grafiki wektorowej Corel Draw.

Impress jest to narzędzie służące do tworzenia, edycji i obróbki prezentacji multimedialnych, podobny do Microsoft'owego Office PowerPoint (Power Point).

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Linux, MacOSX, Portable Windows, Inne systemy
Licencja: GNU/GPL Rozmiar pliku: 148 MB
Dodano: 30-10-2011 Downloadw: 1272
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Biuro

  Opera 12 Build 1 
Opis:
Opera 12 Build 1 Opera 12 Build 1 do pobrania za darmo, Opera 12 Build 1 Download

Opera do pobrania, Opera do ściągnięcia, Opera download, Opera browser, Opera 11, Opera przeglądarka, Przeglądarka internetowa Opera, Opera web browser, Opera 11 newest version of browser, najnowsza wersja aplikacji Opera, najnowsza wersja Opery do pobrania za darmo bez opłat, free Opera 11 browser for you Opera download, Opera 11 download, Opera do pobrania, Opera 11 do pobrania, najnowsza wersja przeglądarki Opera do pobrania, ściągnij Operę, pobierz Operę, pobierz Opera, download Opera, download Opera 11, przeglądanie internetu za pomocą przeglądarki internetowej Opera

Opera, Opera 11, Opera 11.51, jest to darmowy program, darmowa aplikacja, zaliczająca się do kategorii przeglądarka internetowa www (ang. web browser, internet browser). Opera jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Warto zauważyć, iż cechą, którą jest jest szyldem rozpoznawczym jest całkowita, pełna zgodność ze standardami W3C, jak również spora funkcjonalność aplikacji internetowej przeglądarki Opera, którą użytkownik uzyskuje tuż po jej instalacji w swoim systemie. Wokół Opery skupia się naprawdę spora liczba użytkowników, tworzących oddaną jej społeczność. Kolejną, jak najbardziej pozytywną cechą Opery jest duża wydajność jej silnika, a tym samym sprawne i szybkie generowanie, renderowanie stron internetowych, które przeglądać możemy za jej pomocą. To samo z możliwościami przetwarzania kodu JavaScript, co oczywiście przełożyć można na szybkość wykonywania skryptów JavaScript, czyli w efekcie szybkość funkcjonowania i działania aplikacji internetowych opartych o tenże język programowania, przez przeglądarkę Opera.

Przeglądarka internetowa Opera posiada zdecydowanie dużą funkcjonalność, którą można ze spokojem nazwać wystarczającą do komfortowego, szybkiego, łatwego i bezpiecznego korzystania i przeglądania zasobów internetu. Opera oferuje korzystania z systemu kart, jak również blokowania wyskakujących okien, jak też i jest możliwość sterowania programem, aplikacją Opera za pomocą gestów myszy. Do przeglądarki Opera wbudowano również klient poczty e-mail, który z powodzeniem może zastąpić standardowego klienta poczty e-mail, jak również posiada ona wbudowanego klienta IRC. Najnowsze wersje przeglądarki Opera wyróżniają się polepszonych, wobec starszych wersji, bardziej minimalistycznym menu, które celowo zostało skupione w formie, która pozwalałby zostawiać jak najwięcej miejsca dla przeglądanych za pomocą programu Opera 11 stron i serwisów, a także innych usług. Jak widać twórcy. Zarówno, jak innego przeglądarki internetowe, takie na przykład, jak chociażby FireFox, także i Opera posiada swojego, wbudowanego w ten program menadżera pobierania plików, który potrafi m.in. kontynuować pobieranie danego pliku po np. przerwanym połączeniu z serwerem lub też po awarii przeglądarki. Jednakże Opera dodatkowo posiada zintegrowanego, własnego klienta sieci BitTorrent (torrent, torrents), co dodatkowo poszerza jej funkcjonalność o możliwość pobierania, ściągania plików nie tylko z protokołów HTTP, czy też FTP, ale również za pomocą połączeń sieci P2P (Peer-To-Peer).

Opera posiada wiele różnych funkcji, ułatwiających pracę, jak chociażby możliwość sterowania programem, aplikacją, przeglądarką Opera za pomocą poleceń głosowych. Przeglądarka Opera posiada również wbudowaną funkcję lektora.

Przeglądarka internetowa Opera od wersji 10 zawiera innowacyjny system Opera Unite, który to pozwala na publikowanie treści w internecie, w innowacyjnych, opracowany przez Opera Software sposób. Aplikacja przeglądarka internetowa Opera pozwala również w prosty sposób umieszczać widżety na pulpicie, które pojawiły się wraz z Windows Vista oraz Windows 7. Browser Opera umożliwia również synchronizację danych użytkownika oprogramowania. Zarówno jeśli chodzi o pliki danego profilu użytkownika, jak również synchronizacji z mobilnymi wersjami przeglądarki Opera.

Wersja 11 programu przeglądarki internetowej Opera dostępna jest w naszym serwisie Dobre Programy do pobrania za darmo.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: bezpłatna Rozmiar pliku: 9 MB
Dodano: 03-10-2011 Downloadw: 1266
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Internet

  Microsoft Office Professional 2010 
Opis:
Microsoft Office Professional 2010 Microsoft Office Professional 2010 do pobrania za darmo, Microsoft Office Professional 2010 Download

Microsoft Office Professional 2010 do pobrania, Microsoft Office Professional 2010 do ściągnięcia, Microsoft Office Professional 2010 download, Office za darmo, Office do ściągnięcia, darmowy Office do pobrania, darmowy pakiet Office do ściągnięcia MS Office download, MS Office do ściągnięcia, MS Office do pobrania, pakiet biurowy Office download, pakiet biurowy Office do pobrania, WORD, EXCEL, ACCESS, PowerPoint, Outlook, Publisher

Microsoft Office Professional 2010, MS Office, Office, Office download, Office do pobrania, Office do ściągnięcia. Microsoft Office, to najpopularniejszy na świecie, jak i w Polsce pakiet biurowy, stworzony przez firmę Microsoft. Natomiast wersja Professional, to najpełniejsza wersja tego pakietu, w której użytkownik znajdzie najwięcej, spośród wszystkich wersji pakietów Microsoft Office, więcej, niż znaleźć można w wersji Home, czy też Business.
br> W wersji pakietu biurowego Microsoft Office Professional 2010 znaleźć można dobre,zaawansowane programy, stworzone do rozwiązań biurowych, natomiast wśród nich znajdziemy MS WORD - czyli edytor tekstu. EXCEL - zaawansowany arkusz kalkulacyjny. PowerPoint (Power Point) - program do tworzenia multimedialnych prezentacji. Program pocztowy Outlook. Aplikacja służąca do zarządzania oraz tworzenia własnymi notatkami OneNote. Program do tworzenia, zarządzania, administracji i edycji baz danych - ACCESS. Znajdziemy również program Publisher, za pomocą którego można będzie tworzyć materiały poligraficzne (program DTP). Warto tutaj wspomnieć o nowości w postaci wprowadzonego, nowego menu programu Office Backstage, jak również wstążka, jak również ulepszony widok konwersji w Outlook.

Microsoft Office Professional 2010 w naszym serwisie jest dostępny do pobrania, do ściągnięcia - Microsoft Office Professional download. Program jest dostępny na licencji testowej. Aczkolwiek wersja jest (czasowo) w pełni funkcjonalna i możemy korzystać z wszystkich, spośród jej funkcji i cieszyć się najnowszą obecnie wersją najpopularniejszego pakietu biurowego na świecie. Polecamy.

Systemy operacyjne:
Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7

Licencja: testowa Rozmiar pliku: 0 MB
Dodano: 16-11-2011 Downloadw: 1036
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Biuro

  WinRAR 4.2.0 
Opis:
WinRAR 4.2.0 WinRAR 4.2.0  do pobrania za darmo, WinRAR 4.2.0  Download

WinRAR archiwizator, winRAR kompresor plików, RAR archwizacja plików, WinRAR download, WinRAR do pobrania, darmowy WinRAR do ściągnięcia, dobry program kompresor plików WinRAR, rar kompresor, WinRAR tool, windows tools, download RAR, download WinRAR, ZIP, LZH, ISO, BZIP2, Z, ACE, TAR, GZip, UUE, CAB, ARJ, 7-Zip WinRAR kompresor narzędzie Windows, WinRAR soft, WinRAR software free for download, download RAR, RAR software free download, file compressor WinRAR, file compressor RAR, ZIP compressor

WinRAR to zaawansowany, bardzo popularny program do kompresji oraz dekompresji plików (tzw. kompresor plików, z ang. file compressor). Jest to jeden z najlepszych programów, jedna z najlepszych aplikacji typu file compressor, jeśli chodzi o świat. Aplikacja WinRAR oprócz obsługi własnego formatu, czyli RAR, obsługuje również popularny w środowisku Windows format, typu ZIP. Jak również obsługuje niepełną - czyli tylko możliwość rozpakowywania, dekompresji - plików z formatów: LZH, ISO, BZIP2, Z, ACE, TAR, GZip, UUE, CAB, ARJ oraz 7-Zip. WinRAR, to również konwenter, bowiem posiada on możliwość konwertowania również do formatu TGZ (TGZ, to format kompresji popularny w systemach Linux). Archiwer, kompresor, dekompresor i konwenter WinRAR umożliwia również tworzenie samorozpakowujących się archiwów, potrafi on dzielić tworzone, kompresowane archiwa na osobne woluminy danych, posiada również opcje bezpieczeństwa, ponieważ posiada możliwość tworzenia szyfrowanych plików oraz zabezpieczenia plików hasłem.

Jedną z najbardziej kluczowych oraz wyróżniających WinRAR cech, które dają pozytywne światło na ten program, są jego zaawansowane algorytmy, pozwalające na kompresowane plików w sposób zarówno szybki, jak i skuteczny. WinRAR potrafi sukcesywnie i z powodzeniem kompresować, dekompresować (jak również konwertować ich archiwa) pliki tekstowe, wykonywalne EXE, muzyczne, graficzne i wszelkie inne. WinRAR posiada również zaawansowany kreator, pomagający osobom mniej zapoznanym, jeśli chodzi o kompresowanie oraz dekompresowanie plików. WinRAR potrafi obsłużyć również archiwa aż do 8 000 000 000 GB danych (8 miliardów gigabajtów danych, inaczej: 8*10^9 GB danych), co oczywiście pozwala na duże możliwości kompresji ogromnej wielkości plików.

W najnowszej 4 wersji WinRAR, czyli od wersji aplikacji WinRAR 4 program ów wnosi wiele usprawnień technicznych, wśród których nie sposób wspomnieć o dosyć istotnym ulepszeniu, a mianowicie o przyśpieszeniu dekompresji plików o nawet 40%. Nowe, usprawnione algorytmy, wedle producenta WinRAR'a, zapowiadają, iż polepszono metody kompresji oraz dekompresji multimediów, usprawniono pracę samego algorytmu kompresującego, jak i zwiększono tym samym jego wydajność. Producent WinRAR'a uaktualnił również obsługę UDF, których w chwili obecnej znajduje się w wersji 2.50. Dzięki ulepszeniu wersji wyżej wymienionego, użytkownik może rozpakować teraz większość obrazów ISO płyt Blu-Ray. Dodano również obsługę paska zadań Windows 7. Dodatkowo pojawiło się wraz z wersją 4 kilka nowych usprawnień i mniejszych poprawek.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: testowa Rozmiar pliku: 1 MB
Dodano: 03-10-2011 Downloadw: 1016
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Narzędzia

  GIMP 2.6.11 
Opis:
GIMP 2.6.11 GIMP 2.6.11 w polskiej wersji językowejGIMP darmowy program do obróbki i edycji grafiki rastowej download GIMP program graficzny za darmo do pobrania, graficzna aplikacja, darmowe oprogramowanie graficzne, programy graficzne, gimp download software free

GIMP jest to darmowy program graficzny, oprogramowanie służące do obróbki, edycji, tworzenia grafiki rastowej. Podobnie, jak Photoshop, tak i program GIMP posiada mnóstwo opcji, za pomocą których każdy użytkownik korzystający z programu jest w stanie tworzyć zaawansowane efekty graficzne. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w ten zaawansowany program graficzny, szukając ciekawej alternatywy dla Photoshopa lub też chcąc spróbować czegoś nowego, jeśli chodzi o program graficzny, oprogramowanie graficzne, służące do obróbki grafiki rastowej. Program stanowi bowiem świetną i zarazem darmową alternatywę dla produktu z logiem Adobe. Znajdziemy tutaj - podobnie jak w przypadku Photoshopa - narzędzia, typu pędzle, warstwy, efekty specjalne, efekty graficzne, różne możliwości i sposoby mieszkania grafiki, dzięki której możemy stworzyć świetnie wyglądające tworzy graficzne. GIMP dzięki pojawiającym wtyczkom do tej aplikacji jej możliwości coraz bardziej zwiększają się.

Zdecydowanie polecamy ten darmowy program graficzny GIMP download do pobrania za darmo.

Systemy operacyjne:
Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7

Licencja: bezpłatna Rozmiar pliku: 20 MB
Dodano: 23-12-2011 Downloadw: 1013
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Grafika

  Adobe Reader X 10.1.1 
Opis:
Adobe Reader X 10.1.1 Adobe Reader X 10.1.1do pobrania za darmo, Adobe Reader X 10.1.1 Download, Adobe, Adobe Systems Incorporated, free dekstop software, darmowe oprogramowanie biurowe, darmowe programy download do firmy do biura

Adobe Reader, Acrobat Reader, Adobe Reader X 10.1.1, Adobe Reader download, darmowy Adobe Reader do pobrania, Adobe Reader do ściągnięcia Adobe Reader PDF, PDF reader, download free pdf free desktop software for you computer free of charge download free license, darmowy program Adobe Reader, dawniej Acrobat Reader download za darmo do pobrania do ściągnięcia, dobre programy, darmowe oprogramowanie Adobe Reader za friko

Adobe Reader X.10.1.1, Adobe Reader (dawniej: Acrobat Reader) jest to popularny darmowy program służący do czytania plików zapisanych w formacie PDF (tzw. PDF'ów). Charakterystyczną cechą i ogromną zaletą zarazem, jeśli chodzi o dokumenty PDF jest fakt, iż zachowują one zawsze swój oryginalny format, wraz z zachowaniem oryginalnych czcionek, zastosowanych w dokumencie. W chwili obecnej format PDF, to obok formatów WORD (DOCX, DOC, RTF, TXT) jeden z najpopularniejszych na świecie formatów do zapisywania plików zawierających tekst sformatowany. Format jak również i wygląd dokumentu zapisanego w formacie PDF pozostają zawsze nienaruszone, bez względu na platformę sprzętową, jak i system operacyjnych zastosowany w komputerze odtwarzającym dany dokument PDF (Windows, Mac OS, FreeBSD, Solaris).

W najnowszej swojej wersji program Adobe Reader X 10 posiada możliwość umieszczania plików tekstowych otwieranych za jego pomocą do tzw. sandbox. Pozwala to na oddzielenie ich od danego systemu operacyjnego, w takich sposób, aby potencjalne zagrożenia, typu złośliwe oprogramowanie umieszczone w danym pliku PDF nie miało możliwości zaatakowania docelowego systemu operacyjnego odbiorcy. W chwili obecnej opcja ta dostępna jest jedynie w wersjach programu Adobe Reader dla systemów Windows.

W obecnej wersji wprowadzono również możliwości obsługi plików otwieranych za pomocą programu Adobe Reader

Zachęcamy do pobrania download Adobe Reader, dawniej Acrobat Reader. Adobe Reader znajduje się w naszym serwisie do pobrania zupełnie za darmo do ściągnięcia.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Linux, Mac OS, FreeBSD, Unix, Solaris, inne systemy operacyjne
Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 37 MB
Dodano: 31-10-2011 Downloadw: 978
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Biuro

  Winamp 5.621 Build 3173 
Opis:
Winamp 5.621 Build 3173 Winamp 5.621 Build 3173 do pobrania za darmo, Winamp 5.621 Build 3173 Download

Winamp, mp3, odtwarzacz audio, muzyka, odtwarzacz muzyki, odtwarzacz video, music player, audio player, winamp, Nullsoft, program, download, winamp za darmo, winamp do pobrania, winamp download, winamp do ściągnięcia Winamp audio software, oprogramowanie Winamp, Aplikacja Winamp, Winamp mp3 software, soft Winamp do ściągnięcia do pobrania za darmo, darmowy soft winamp

Winamp, to program służący do odtwarzania muzyki oraz filmów, czyli innymi słowy odtwarzacz audio oraz odtwarzacz wideo (audio player & video player).
Program Winamp posiada bardzo wiele różnych, przydatnych dla użytkownika funkcji, dzięki którym odtworzymy za jego pomocą muzykę w formacie MP3, WMA, ACC, czy też aacPlus. Można również dzięki Winampowi zgrywać muzykę/dźwięk z płyty Audio do formatów skompresowanych. Dzięki Winamp'owi możemy skorzystać z możliwości słuchania radia internetoweto lub też oglądać za jego pomocą audycje telewizyjne. Najnowsze wersje programy pozwalając również odtwarzać pliki formatu Flash.

Poza tym odtwarzacz multimedialny Winamp znajdziemy tutaj takie funkcje, jak chociażby możliwość wizualizacji dźwięku, zaawansowany equalizer, czyli modyfikator dźwięku. Winamp posiada możliwość wyszukiwania tekstów piosenek, jak również możemy za jego pomocą znaleźć informacje o artystach lub też wykupić nawet bilety na koncert. Jest również możliwość pobierania muzyki, plików muzycznych oraz importowanie biblioteki z programu iTunes. Winamp posiada wbudowany system dodatków i nimi zarządzania, czyli add-ons. Za jego pomocą również możemy w sposób zdalny odtwarzać muzykę, czy też wideo, tworzyć dynamicznie generowane playlisty, jak również współdzielić muzykę z innymi użytkownikami.

W najnowszych wersjach programu producenci zmienili interfejs aplikacji Winamp, dodatkowo dodali funkcję obsługi formatu Flash, jak również możliwość synchronizacji z innymi urządzeniami, w tym urządzeniami mobilnymi, jak chociażby iPod. Dodali również Winamp Toolbar, który to pozwala użytkownikowi kontrolować odtwarzaczem Winamp z poziomu przeglądarki internetowej. Winamp obsługuje wszystkie najnowsze, dostępne obecnie wersje Windows.

W naszym serwisie Winamp w wersji 5.621 jest do pobrania całkowicie za darmo, free Winamp music software download for absolutely free.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7

Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 12 MB
Dodano: 02-10-2011 Downloadw: 958
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Multimedia

  CCleaner 3.20 
Opis:
CCleaner 3.20 CCleaner 3.20 za darmo do pobrania, CCleaner za darmo do ściągnięcia

CCleaner download, darmowy program CCleaner do ściągnięcia, darmowy program narzędziowy Windows Download do ściągnięcia do pobrania, aplikacja CCleaner CClenaer pobierz, CCleaner za darmo, CCleaner za free, free software windows tool CCleaner

CCleaer to darmowy program narzędziowy Windows, download, do pobrania za darmo, darmowy program CCleaner za friko, za free do pobrania download. Jest to program do czyszczenia rejestru, program do czyszczenia dysku, program do oczyszczania systemu. CCleaner to aplikacja, narzędzie systemowe, za pomocą którego można oczyszczać dysk, rejestr systemowy, niepotrzebne, nieużywane pliki, naprawić nieużywane, niewłaściwe ścieżki w rejestrze systemu Windows. CClenaer jest to program, który według wielu ekspertów jest to jeden z najlepszych programów, dzięki którym użytkownik może w szybki i łatwy sposób poprawić swoją prywatność. Właśnie dzięki narzędziowemu programowi CCleaner użytkownik aplikacji CCleaner może za pomocą dosłownie jednego kliknięcia, w sposób bardzo szybki, wręcz można by rzec błyskawiczny, wyczyścić wszystkie ślady, jakie użytkownik pozostawił za sobą w trakcie korzystania z internetu na danym komputerze. W tym lista odwiedzonych 5rzez danego użytkownika stron internetowych, plików, które użytkownik pobrał, podczas korzystania z internetu, ciasteczek, czyli tzw. cookies, oraz oczywiście również tymczasowych plików internetowych, które użytkownik stworzył w trakcie korzystania z internetu. Oprócz tego program CCleaner, aplikacja CCleaner umożliwia więcej funkcji, takich jak chociażby uruchamianie się wraz ze starem systemu operacyjnego Windows. Program CCleaner obsługuje oczyszczenie plików tymczasowych z takich przeglądarek internetowych i innych programów użytkownych, jak chociażby Internet Explorer, Opera, Firefox, Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Microsoft Office, Nero, Nero Burning ROM, Adobe Acrobat Reader, WinACE, WinRAR, WinZIP, Winamp, Netscape, odtwarzacze, konwentery, klienci torrent, odtwarzacze multimedialne, odtwarzacze muzyczne, dźwiękowe, edytory tekstowe, programy graficzne, programy do obróbki obrazu, dźwięku, filmów, program do nagrywania i odtwarzania płyt Blu-Ray, DVD, CD, programy antywirusowe, programy zabezpieczające, darmowe programy, darmowe aplikacje, programy antyspyware, programy proxy, aplikacje, programy systemów Windows, jak również wiele innych programów, aplikacji.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7

Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 3 MB
Dodano: 12-11-2011 Downloadw: 920
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Narzędzia

  AutoCAD LT 2012 
Opis:
AutoCAD AutoCAD program

Program do projektowania AutoCAD do pobrania za darmo, AutoCAD oprogramowanie projektowe, program do tworzenia projektów, aplikacja projektowa AutoCAD LT 2012 AutoCAD LT 2012, AutoCAD download do ściągnięcia bez dodatkowych opłat, darmowy AutoCAD, AutoCAD 2012 download, AutoCAD LT 2012 ściągnij pobierz darmowy program do projektowania

AutoCAD LT 2012, to wersja oprogramowania, jakim jest program do projektowania AutoCAD. AutoCAD to profesjonalne, zaawansowane narzędzie, oprogramowanie do projektowania, AutoCAD program do tworzenia projektów. AutoCAD LT 2012 jest zgodny ze standardem DWG. Dzięki programowi AutoCAD możemy zaprojektować wnętrze budynku, konstrukcję, czy też jakkolwiek inną rzecz. Profesjonalni projektanci w swojej pracy korzystają właśnie z narzędzia AutoCAD. Jest to program posiadający naprawdę duże możliwości i warto jest się z nim zapoznać, w przypadku, gdy chcemy z jakiegokolwiek względu coś zaprojektować, czy też nauczyć się projektowania. Z pewnością każdy projektant powinien zapoznać się z tą aplikacją. W naszym serwisie możesz pobrać darmowy program AutoCAD do pobrania za darmo, program AutoCAD download.

Systemy operacyjne:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: testowa Rozmiar pliku: 2.54 GB
Dodano: 23-12-2011 Downloadw: 918
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Grafika

  Gadu-Gadu 6.1.158 
Opis:
Gadu-Gadu 6.1.158 Gadu-Gadu 6.1.158 do pobrania za darmo, Gadu Gadu 6.1.158  Download

Gadu-Gadu 6, starsza wersja Gadu-Gadu, starsza wersja GG, previous version of Gadu Gadu communicator Gadu Gadu 6 download, Gadu Gadu 6 do pobrania, Gadu Gadu 6 do ściągnięcia, starsze wersje GG, Gadu, Gadu Gadu, Gadu-Gadu 6.1.158

Gadu Gadu 6.1.158, to starsza wersja programu, będącego najpopularniejszym internetowym komunikatorem, dostępnym zresztą absolutnie za darmo. Gadu-Gadu z serii 6.x, Gadu Gadu 6, to tak naprawdę ostatnia seria tego komunikatora, w którym główny nacisk był postawiony na komunikację między użytkownikami. Od następnych części Gadu (GG) pojawiał się wraz z kolejnymi, dodatkowymi bajerami, które nie wszystkim przypadły do gustu. Wiele osób do tej pory bardziej lubi i korzysta ze starszych wersji Gadu-Gadu, wskazując przy tym na liczne zalety tych wersji, jak chociażby mniejsze zużycie procesora CPU, i pamięci RAM lub też zwykły sentyment do starszej wersji tego komunikatora. Dla wszystkich miłośników starsza wersja Gadu Gadu, czyli Gadu Gadu 6 download, Gadu Gadu 6, starsza wersja kounikatora Gadu 6 za darmo do pobrania, za darmo do ściągnięcia w naszym serwisie Dobre Programy.

Systemy operacyjne:
Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP

Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 2 MB
Dodano: 08-11-2011 Downloadw: 910 Oceny: 1.0 (1 Gosuj)
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Komunikacja

  AVG Anti-Virus Free Edition 
Opis:
AVG Anti-Virus Free Edition AVG Anti-Virus Free Edition do pobrania za darmo, Winamp 5.621 Build 3173 Download

AVG dobry bezpłatny darmowy program antywirusowy do pobrania za darmo do ściągnięcia za free download AVG Free Edition Antivirus software, programy antywisurowe za darmo do śćiągnięcia, programy antywirusowe download, programy antywirusowe do pobrania, AVG Free Edition program antywirusowy, AVG Anti Virus, Antivirus

AVG Anti-Virus Free Edition, AVG Anti-Virus, jest to dobry bezpłatny program antywirusowy do pobrania za darmo (good free antivirus software download for free) w naszym serwisie, a dokładniej bezpłatna wersja popularnego programu antywirusowego AVG (antywir). Program antywirusowy AVG stworzony został przez czeską firmę AVG Technologies. Jak to bywa w przypadku programów antywirusowych, tak i AVG Anti-Virus Free Edition chroni komputer użytkownika programu przed wszelkim złośliwym, czy też szkodliwym oprogramowaniem zarówno tym znanym, jak również i tym, które w inteligentny sposób program antywirusowy AVG download potrafi wykryć nawet nie znając danego kodu źródłowego programu.

Program posiada dwa główne skanery - pierwszy to wspomniany wcześniej mechanizm wykrywający znane złośliwe oprogramowaniem, czyli skaner antywirusowy, następny to inteligentny system wykrywający nieznane oprogramowanie, czyli skaner rezydentny. W skład programu wchodzi również moduł kwarantanny, dzięki któremu, a raczej w którym możliwe jest przechowywanie wykrytych przez program złośliwych plików, które nie zostały usunięte czy to z powodu decyzji aplikacji, czy też decyzji użytkownika programu. W obrębie działania programu znajduje się również skaner poczty e-mail, skanujący przychodzące wiadomości pocztowe względem programowania, typu wirusy, trojany, malware, keyloggery i temuż podobne. Warto również wspomnieć o istniejącym module anty-rootkit, pozwalającym na wykrywanie oraz usuwanie oprogramowania typu rootkity. Rootkity potrafią być trudne do zindentyfikowania dzięki swojej możliwości ukrywania się w plikach systemu operacyjnego Windows, sterownikach, czy też bibliotekach DLL, dlatego też ten skaner jest naprawdę przydatny.

Systemy operacyjne:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 151 MB
Dodano: 30-11-2011 Downloadw: 873
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Bezpieczeństwo

  Ad-Aware Free Internet Security 10 
Opis:
Ad-Aware Free Internet Security 10 Ad-Aware Free Internet Security 10 do pobrania za darmo, Ad-Aware Free Internet Security 10 Download

Ad-Aware, Ad-Aware do pobrania, spyware remover do ściągnięcia download, Download free Ad-aware, ściągnij pobierz download darmowe oprogramowanie antyspyware, darmowe oprogramowanie antywirusowe Ad-Aware Free Internet Security 10, darmowe oprogramowanie antyszpiegowskie, usuwanie szpiegów, usuwanie spyware, usuwanie adware, malicious software, download ad-aware, pobierz download darmowego ad-aware free interne security do ściągnięca

Ad-Aware Free Internet Security 9.5 (Ad-Aware, Adaware stworzony przez Lavasoft, to program służący do obrony komputera, przed szkodliwym oprogramowaniem. Ad-Aware skupiony został na oprogramowaniu typu spyware, czyli to program typu spyware remover (spyware, czyli oprogramowanie szpiegujące, szpiegowskie). Spyware, to programy szpiegujące, które stworzone zostały po to, by pobierać jakieś informacji od użytkownika, na którym zainstalowany jest ten program szpiegujący, a następnie wysyłać do danej osoby fizycznej, firmy, bądź organizacji (zazwyczaj do twórcy programu spyware). Ad-Aware to jeden z najlepszych dostępnych obecnie programów, spośród oprogramowania tego typu, zapewniający bezpieczeństwo oraz ochronę komputera przed niechcianym, zainstalowanym, uruchomionym bez wiedzy użytkownika na jego komputerze oprogramowania spyware.

Oczywiście oprócz spyware program również wykrywa i usuwa wszelkie złośliwe oprogramowanie, w tym wirusy, trojany itd. W najnowszej wersji Ad-Aware 9 potrafi usuwać również wszelkie ślady, które użytkownik internetu został na komputerze. Ta opcja również jest przydatna dla wszystkich pragnących poczuć się bardziej anonimowo i bezpieczniej. Opcja ta obsługuje najbardziej popularne przeglądarki internetowe, takie, jak chociażby Firefox, Chrome czy też Opera.

Polecamy pobranie programu Ad-Aware dla lepszego zabezpieczenia swojego komputera przed złośliwym oprogramowaniem (malicious software, malware), typu spyware, jak również osób, które oczekują funkcji programu antywirusowego.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7

Licencja: bezpłatna Rozmiar pliku: 10 MB
Dodano: 06-10-2011 Downloadw: 842
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Bezpieczeństwo

  Video MyVideoConverter 2.405 
Opis:
MyVideoConverter 2.405 MyVideoConverter do pobrania za darmo, MyVideoConverter Download

MyVideConterter, dobry darmowy konwerter do pobrania, konwerter plików wideo, konwerter plików audio, mp3, avi, mpeg, divx, vcd, asf, dat, swf, mov, rm, 3gp Darmowy konwerter download, darmowy konwerter do ściągnięcia, oprogramowanie My Video Converter download, darmowy konwerter do pobrania za darmo

MyVideoConverter 2.405, MyVideoConverter, to świetny konwerter plików multimedialnych, zaliczający się do kategorii konwertery oraz multimedia. MyVideoConventer (My Video Converter), to prosty, a zarazem dobry konwerter plików audio i wideo (video). MyVideoConverter ma posiada możliwości konwertowania plików między formatami: AVI, MPEG, DVD, DivX,VCD, SVCD, ASF, DAT, MP3, SWF, MOV, RM, 3GP.

Polecamy wszystkim, ten dobry darmowy konwerter, program MyVideoConverter jest dostępny do pobrania za darmo download. MyVideoConverter do ściągnięcia, MyVideoConverter do pobrania w naszym serwisie Dobre Programy (w licencji testowej) już teraz.

Systemy operacyjne:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: testowa Rozmiar pliku: 11 MB
Dodano: 16-11-2011 Downloadw: 826
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Multimedia

  Azureus Vuze 4.7.0.0 
Opis:
Azureus Vuze 4.7.0.0 Azureus Vuze 4.7.0.0 do pobrania za darmo, Azureus Vuze 4.7.0.0  Download

Azureus, Vuze, p2p, torrent, torrent, peer-2-peer, peer-to-peer, Vuze download, azureus download, vuze do pobrania, azuraus do pobrania, azureus do ściągnięcia, vuze do ściągnięcia, darmowy vuze klient torrent, dobry program vuze do pobrania, azureus dobre programy vuze do ściągnięcia, do pobrania, download free torrent software ściągnij Azureus Vuze klient p2p, klient sieci torrent, BitTorrent client Vuze, klient BitTorrent Vuze, Azureus Vuze peer-to-peer klient, Vuze do bezpośredniej wymiany plików, program torrent, aplikacja torrent, oprogramowanie torrent, torrents download, torrenty download, vuze azureus orpogramowanie, aplikacje, klienty p2p torrent, do ściągnięcia

Azureus Vuze 4.7.0.0, Azureus Vuze, dokładna nazwa programu w obecnych wersjach, to Vuze, natomiast w swoich wcześniejszych wersjach program nosił nazwę Azureus (bez Vuze). Azureus Vuze jest to wyjątkowo popularny zarówno w Polsce, jak również i na całym świecie klient program peer-to-peer, (klient program p2p, aplikacja peer-to-peer, program peer-2-peer). Czyli program służacy do bezpośredniej wymiany plików, w sieci peer to peer torrent (p2p torrents), czy też BitTorrent. Podobnie, jak oficjalny klient sieci BitTorrent, tak i Vuze będący klientem sieci torrent, działa w podobny sposób, czyli służy do pobierania plików z sieci p2p torrent, za pomocą identyfikacyjnych malutkich pliczków zwanych torrentami (ang. torrents), zawierających informacje dotyczące ściągnięcia danego pliku torrent. Azureus torrent posiada możliwość pobierania, ściągania kilku plików jednocześnie, w tym samym czasie, jak również kolejkowanie plików, przeznaczonych do ściągnięcia, do pobrania. Azureus Vuze pozwala też na nadawanie konkretnych priorytetów dla plików jak również błyskawiczny dostęp do informacji, na temat konkretnego, pobieranego obecnie pliku torrenta.

Zaczynając wraz z wersją 4.3 Azureus zamienił swoją nazwę na Vuze. Od tej pory program Vuze, Azureus oprócz nowej nazwy zyskał również dużo ulepszeń, takich chociażby, jak np. pousuwanie zbędnych opcji, które były rzadko używane. Oprócz tego, dodatkowo zmniejszono wielkość pliku Vuze, przyśpieszono czas uruchamiania programu, jak również zwiększona została ogólna szybkość programu (wcześniej Azureus, a obecnie Vuze). Dodatkowo został ulepszony interfejs programu na bardziej czytelny i przyjaźniejszy dla użytkownika. Program klient torrent zaczął również zajmować trzy razy mniej pamięci, niż jego poprzednicy we wcześniejszych wersjach programu. Usunięto również opcje społecznościowe, typu możliwość dodawania znajomych, która istniała w poprzednich wersjach programu, kiedy to nosił nazwę Azureus. Programiści programu Vuze stwierdzili, iż bardziej skupią się na istocie programu, niźli nad rozwijaniem pomysłu, który okazał się zdecydowanie mało popularny wśród użytkowników programu torrent Vuze.

Program aplikacja Vuze Azureus jest dostępna do pobrania całkowicie za darmowo w naszym serwisie Dobre Programy. Zachęcamy do ściągnięcia oprogramowanie p2p, klient sieci torrent, Azureus Vuze.

Ostrzeżenie: Pobieranie niektórych plików, w tym programów, filmów, czy też muzyki, za pomocą programu, aplikacji Azureus Vuze oraz następnie korzystanie z wyżej wymienionych może być niezgodne z licencją producenta i/lub polskim prawem. Z programu Azureus Vuze należy korzystać w sposób legalny, a w gestii użytkownika jest, aby pobierane oraz udostępniane przez użytkowników pliki były na odpowiednich prawach licencji darmowego oprogramowania oraz plików multimedialnych.

Systemy operacyjne:
Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 8 MB
Dodano: 06-10-2011 Downloadw: 815
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/P2P Peer-to-Peer

  Gadu Gadu 10.5.2.13164 
Opis:
Gadu Gadu 10.5.2.13164 Gadu Gadu 10.5.2.13164 do pobrania za darmo, Gadu Gadu 10.5.2.13164 Download

Gadu Gadu, Gadu-Gadu, GG, Gadu, giegie, gie gie, GaduGadu, g g, komunikator internetowy, komunikator, polski komunikator, gadu gadu pl, polski gadu gadu, polski gg, darmowy komunikator internetowy, free polish messenger, gadu gadu do pobrania za darmo, gg do ściągnięcia za free, gadu gadu bez dodatkowych opłat, gadu gadu download, gg download, pobierz gadu gadu, pobierz gg, gie gie do pobrania, komunikacja ze znajomymi gadu gadu, gg, aplikacja gadu gadu, gadu gadu mobile, chat gadu gadu, czat gadu gadu Polski komunikator internetowy Gadu Gadu z wbudowanymi funkcjami, najnowsza wersja gadu gadu, gadu gadu 10, gg 10, gie gie 10, oryginalny komunikator gadu-gadu

Gadu Gadu, to pierwszy i obecnie zdecydowanie najpopularniejszy polski, całkowicie darmowy komunikator internetowy (polish, absolutely free, most popular, instant messenger), umożliwiający bezpośrednią komunikację w internecie, działający dzięki technologii Instant Messaging. Gadu Gadu (często używany skrót, to: GG, Gie Gie, czy Gadu, GaduGadu) posiada, oprócz standardowej możliwości wymiany wiadomościami, również nowoczesną technologię rozmów zarówno audio, jak i wideo (czyli możliwość prowadzenia tzw. wideokonferencji). Ma także wbudowane radio internetowe, analizator pisowni, możliwość zmiany stylów, czyli tzw. skórek (ang. themes, styles), obsługuje również awatary. Gadu Gadu obsługuje możliwość przesyłania oraz odbierania plików, jak również daje użytkownikowi możliwość przesyłania obrazków metodą drag & drop. Daje możliwość również prowadzenia rozmów z więcej niż jedną osobą w jednym okienku, czyli tak zwane konferencje. Warto również dodać, iż platforma VoIP zaimplementowana w komunikatorze Gadu Gadu zintegrowana jest z oprogramowaniem Global IP Solution.

Najnowsze Gadu Gadu 10 (GG10) otwiera przed użytkownikami świat zupełnie nowych możliwości, niedostępnych do tej pory w komunikatorze GG. Użytkownicy Gadu Gadu 10 będą mogli z gier online, wirtualnych prezentów, rozbudowanego systemu awatarów (możliwość stworzenia własnej "rysunkowej" postaci z możliwością korzystania z niej, jako swojego awatara w komunikatorze). W najnowszej wersji, poczynając od Gadu Gadu 10.0 zaimplementowana została również usługa GG Live, dająca możliwość obserwowanie aktywności znajomych. Dodano też zintegrowaną telefonię komórkową GaduAir, radio portalu Gadu Gadu, jak również inne, równie ciekawe usługi, służące zarówno większym możliwościom komunikacji, edukacji, jak i rozrywce.

Oficjalny klient sieci Gadu Gadu w naszym serwisie Dobre Programy do pobrania absolutnie za darmo, darmowy klient GG download for free, gadu gadu software instant messenger free download.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7

Licencja: bezpłatna Rozmiar pliku: 25 MB
Dodano: 02-10-2011 Downloadw: 808 Oceny: 10.0 (1 Gosuj)
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Komunikacja

  Comodo Firewall Internet Security Premium 2012 
Opis:
Comodo Firewall Internet Security Premium 2012 Comodo Firewall Internet Security Premium 2012do pobrania za darmo, Comodo Firewall Internet Security Premium 2012 Download

Comodo Internet Firewall Download do pobrania za darmo bez dodatkowych kosztów free firewall comodo download for free to download, programy do pobrania, programy download, dobre darmowe programy za za darmo do pobrania do ściągnięcia Free Internet Security Firewall Comodo download, dobry darmowy firewall do pobrania za darmo, dobry darmowy firewall do ściągnięcia za darmo bez opłat

Comodo Firewall Internet Security Premium 2012, to kompletny, świetny pakiet zabezpieczający w którego skład wchodzi Comodo Firewall, uważany, za najlepszy, czy jeden z najlepszych firewalli na świecie - do tego dostępny jest za darmo. Comodo Internet Security Premium 2012 jest dostępny całkowicie za darmo do pobrania, bowiem znajduje się na darmowej, bezpłatnej licencji oprogramowania.

Firewall, a dokładniej Comodo Firewall, który dostępny jest w pakiecie i jest jego kluczowym elementem, zapewnić potrafi użytkownikom niemalże kompletną ochronę antywirusową oraz zabezpieczającą przeciwko jakiemukolwiek złośliwemu oprogramowaniu, czy też złośliwym skryptom. Aplikacja posiada funkcję monitorowania wszystkich programów działających w systemie operacyjnym, a za pomocą swojej bazy, w której znaleźć można ponad 10000 programów, które Comodo Firewall potrafi rozpoznać, zapewnia on doskonałą ochronę każdego komputera. Firewall - Comodo Firewall - potrafi również monitorować sieć, w tym wszystkie protokoły oraz pakiety przychodzące oraz wychodzące z komputera użytkownika aplikacji.

W pakiecie Comodo Firewall Internet Security Premium 2012 znaleźć można również program antywirusowy pod nazwą Comodo AntiVirus. Program antywirusowy, zawarty w pakiecie pozwala na ochronę rzeczywistą komputera oraz systemu, na którym został zainstalowany pakiet Comodo Internet Security. Wraz z firewallem tworzą doskonałą ochronę i zabezpieczenie systemu przed niepowołanymi aplikacjami, oprogramowaniem, skryptami, czy też innego rodzaju potencjalnie szkodliwymi dla komputera i systemu działaniami.

W naszym serwisie dobry darmowy firewall download do pobrania do ściągnięcia za darmo - w całym pakiecie Comodo Internet Security Premium.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7

Licencja: bezpłatna Rozmiar pliku: 58 MB
Dodano: 16-11-2011 Downloadw: 793
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Bezpieczeństwo

  Thunderbird 7.0.1 
Opis:
Thunderbird 7.0.1 Mozilla Thunderbird 7.0.1 do pobrania za darmo, Mozilla Thunderbird 7.0.1 Download

Thunderbird, Mozilla, Mozilla Thunderbird download, Thunderbird download, Thunderbird do pobrania, Thunderbird do ściągnięcia, darmowy dobry program Thunderbird, dobra aplikacja darmowe klient poczty za darmo do pobrania Mozilla Thunderbird klient pocztowy Thunderbird 7.0.1 download, Thunderbird 7.0.1 do pobrania, Mozilla Thunderbird 7 download, Mozilla Thunderbird 7.0.1 do ściągnięcia, klient poczty e-mail Thunderbird do pobrania, do ściągnięcia, za darmo Thunderbird download for free, klient poczty email Thunderbird ściągnij, pobierz, e-mail client software Thunderbird

Mozilla Thunderbird 7.0.1, program Thunderbird 7.0.1, klient poczty e-mail Thunderbird 7.0.1, Thunderbird klient pocztowy, klient poczty e-mail Mozilla Thunderbird do pobrania, Thunderbird download, Thunderbird do ściągnięcia za darmo, klient poczty email Mozilli Thunderbird. Thunderbird stworzony oraz wydany rzez firmę, to jeden z najlepszych obecnie dostępnych klientów e-mail. Do tego jest to program całkowicie darmowy oraz - co może okazać się pozytywną wiadomością dla wielu - w naszym serwisie Dobre Programy dostępny jest on całkowicie spolszczony, w polskiej wersji językowej. Oprócz klienta poczty program aplikacja Thunderbird posiada również możliwość bycia klientem grup dyskusyjnych.

Program Thunderbird to aplikacja posiadająca zdecydowanie wygodny dla użytkownika oraz intuicyjny interfejs, jak również program Thunderbird cechuje wysoka funkcjonalność. W programie Thunderbird można znaleźć wsparcie dla takich technologii, jak kanały RSS, jak również XUL. Ciekawą cechą programu klienta poczty e-mail Thunderbird jest możliwość otwieranie okien poczty w osobnych kartach. Dzięki takiemu właśnie rozwiązaniu użytkownik programu może pracować jednocześnie przy kilku otwartych wiadomościach e-mail, dodatkowo może mieć otwarte inne okna klienta Thunderbirda. Również wyniki wyszukiwań program wyświetla w osobnej karcie. Aplikacja Thunderbird posiada możliwość automatycznego wykrywania serwerów POP3, POP, IMAP, czy też STMP, na podstawie adresu email, czy też nazwy użytkownika, co może zdecydowanie skrócić czas, w przypadku dodawania większej ilości adresów e-mail, czy też serwerów, jakie ma obsługiwać klient poczty Mozilla Thunderbird.

Kolejna, niezwykle ciekawą cechą tego zaawansowanego klienta pocztowego, jakim jest Thunderbird jest możliwość instalowania oraz korzystania z dodatków (add-ons). Dodatki umożliwiają użytkownikowi bardziej spersonifikować wygląd interfejsu klienta e-mail (ang. e-mail client) Mozilli Thunderbirda, jak również dodać nowe lub też ulepszyć już istniejące funkcje oraz możliwości tego programu. Dlatego też użytkownik ma możliwość zainstalowania dodatkowego filtra poczty, jak również np. kalendarz, albo inna, również użyteczny, ładnie wyglądający czy też ulepszający funkcjonowanie programu dodatek, czy rozszerzenie. Mozilla Thunderbird posiada również możliwość archiwizowania danych, w celu zachowania w dysku starszych danych oraz e-maili, pozostawiając porządek w folderze Odebranych wiadomości.

Aplikacja Mozilla Thunderbird współpracuje zarówno z produktem tej samej firmy, czyli z przeglądarką internetową WWW Mozillą Firefox, jak również z innymi przeglądarkami internetowymi. to również zaawansowane, rozbudowane zabezpieczenia przeciwko spamowi, wbudowany program antywirusowy, jak również ochrona przeciwko phishingowi.

Polecamy darmowy program, czyli rozbudowany klient poczty e-mail Mozilla Thunderbird do pobrania za darmo download w naszym serwisie Dobre Programy.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7

Licencja: darmowa Rozmiar pliku: 14 MB
Dodano: 07-10-2011 Downloadw: 753
Oce ten zasb | Detale
Kategoria: Programy/Internet

Copyright 2011 - 2013 @ Dobre Programy