Programy do pobrania za free, darmowe programy, programy download, darmowe aplikacje, aplikacje do sciagniecia za darmo, aplikacje download, darmowe oprogramowanie, legalne opromowanie, instalki, binarki, progsy, full applications, download, software download, downloads, download for free, dobre darmowe programy do sciagnieca do pobrania, pelne wersje programw
 
:: Stron glwna  :: Programy  :: Nowoci  ::
 

  Menu  
. Strona Główna
. Programy
 
  Programy  
. Programy Internet
. Programy Komunikacja
. Programy Multimedia
. Programy P2P Peer-to-Peer
. Programy Bezpieczeństwo
. Programy Biurowe
. Programy Narzędzia
. Programy Graficzne
. Aplikacje JAVA na telefon
 
  Top Programy  
· 1: Mobilne Gadu Gadu GG Java na telefon
· 2: Skype 5.6.0.105
· 3: Nero Burning ROM 11.0.10400
· 4: Google Chrome 15.0.874.106
· 5: Firefox 13.0.1
· 6: avast! Free Antivirus 6.0.1289
· 7: Adobe Photoshop CS5
· 8: Player ALLPlayer 4.7
· 9: Open Office 3.4.0
· 10: Opera 12 Build 1
 
  Różne  
. Nowości
. Mapa serwisu
. Kontakt
 [ Gwna | Dodaj plik | Nowy | Popularno | Najwyej ocenione ]

Profil: Opera 12 Build 1


[ Komentarz | Dodatkowe informacje | Przegld redaktora | Modyfikuj ]

Szczegy oceniania
Razem gosw: 0
Ocena oglna: 0


Opera 12 Build 1 Opera 12 Build 1 do pobrania za darmo, Opera 12 Build 1 Download

Opera do pobrania, Opera do ściągnięcia, Opera download, Opera browser, Opera 11, Opera przeglądarka, Przeglądarka internetowa Opera, Opera web browser, Opera 11 newest version of browser, najnowsza wersja aplikacji Opera, najnowsza wersja Opery do pobrania za darmo bez opłat, free Opera 11 browser for you Opera download, Opera 11 download, Opera do pobrania, Opera 11 do pobrania, najnowsza wersja przeglądarki Opera do pobrania, ściągnij Operę, pobierz Operę, pobierz Opera, download Opera, download Opera 11, przeglądanie internetu za pomocą przeglądarki internetowej Opera

Opera, Opera 11, Opera 11.51, jest to darmowy program, darmowa aplikacja, zaliczająca się do kategorii przeglądarka internetowa www (ang. web browser, internet browser). Opera jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Warto zauważyć, iż cechą, którą jest jest szyldem rozpoznawczym jest całkowita, pełna zgodność ze standardami W3C, jak również spora funkcjonalność aplikacji internetowej przeglądarki Opera, którą użytkownik uzyskuje tuż po jej instalacji w swoim systemie. Wokół Opery skupia się naprawdę spora liczba użytkowników, tworzących oddaną jej społeczność. Kolejną, jak najbardziej pozytywną cechą Opery jest duża wydajność jej silnika, a tym samym sprawne i szybkie generowanie, renderowanie stron internetowych, które przeglądać możemy za jej pomocą. To samo z możliwościami przetwarzania kodu JavaScript, co oczywiście przełożyć można na szybkość wykonywania skryptów JavaScript, czyli w efekcie szybkość funkcjonowania i działania aplikacji internetowych opartych o tenże język programowania, przez przeglądarkę Opera.

Przeglądarka internetowa Opera posiada zdecydowanie dużą funkcjonalność, którą można ze spokojem nazwać wystarczającą do komfortowego, szybkiego, łatwego i bezpiecznego korzystania i przeglądania zasobów internetu. Opera oferuje korzystania z systemu kart, jak również blokowania wyskakujących okien, jak też i jest możliwość sterowania programem, aplikacją Opera za pomocą gestów myszy. Do przeglądarki Opera wbudowano również klient poczty e-mail, który z powodzeniem może zastąpić standardowego klienta poczty e-mail, jak również posiada ona wbudowanego klienta IRC. Najnowsze wersje przeglądarki Opera wyróżniają się polepszonych, wobec starszych wersji, bardziej minimalistycznym menu, które celowo zostało skupione w formie, która pozwalałby zostawiać jak najwięcej miejsca dla przeglądanych za pomocą programu Opera 11 stron i serwisów, a także innych usług. Jak widać twórcy. Zarówno, jak innego przeglądarki internetowe, takie na przykład, jak chociażby FireFox, także i Opera posiada swojego, wbudowanego w ten program menadżera pobierania plików, który potrafi m.in. kontynuować pobieranie danego pliku po np. przerwanym połączeniu z serwerem lub też po awarii przeglądarki. Jednakże Opera dodatkowo posiada zintegrowanego, własnego klienta sieci BitTorrent (torrent, torrents), co dodatkowo poszerza jej funkcjonalność o możliwość pobierania, ściągania plików nie tylko z protokołów HTTP, czy też FTP, ale również za pomocą połączeń sieci P2P (Peer-To-Peer).

Opera posiada wiele różnych funkcji, ułatwiających pracę, jak chociażby możliwość sterowania programem, aplikacją, przeglądarką Opera za pomocą poleceń głosowych. Przeglądarka Opera posiada również wbudowaną funkcję lektora.

Przeglądarka internetowa Opera od wersji 10 zawiera innowacyjny system Opera Unite, który to pozwala na publikowanie treści w internecie, w innowacyjnych, opracowany przez Opera Software sposób. Aplikacja przeglądarka internetowa Opera pozwala również w prosty sposób umieszczać widżety na pulpicie, które pojawiły się wraz z Windows Vista oraz Windows 7. Browser Opera umożliwia również synchronizację danych użytkownika oprogramowania. Zarówno jeśli chodzi o pliki danego profilu użytkownika, jak również synchronizacji z mobilnymi wersjami przeglądarki Opera.

Wersja 11 programu przeglądarki internetowej Opera dostępna jest w naszym serwisie Dobre Programy do pobrania za darmo.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7


Autor: Opera Software ASA
Licencja: bezpłatna Rozmiar pliku: 9 MB


[ cignij ten plik teraz! ]

Zarejestrowanych uytkownikw
Ilo ocen: 0
Brak gosw zarejestrowanych uytkownikw
Oceny:
Najwysze oceny:
Najnisze oceny:
Liczba komentarzy: 0


* Nota: Stosunek ocen uytkownikw zarejestrowanych do ocen uytkownikw niezarejestrowanych 10 Do 1.
Niezarejestrowanych uytkownikw
Ilo ocen: 0
Brak gosw niezarejestrowanych uytkownikw
Oceny:
Najwysze oceny:
Najnisze oceny:
 


* Nota: Stosunek ocen uytkownikw zarejestrowanych do ocen innych uytkownikw 20 Do 1.
Gosujcy z zewntrz
Ilo ocen: 0
Brak zewntrznych gosw
Oceny:
Najwysze oceny:
Najnisze oceny:
 


[ cignij ten plik teraz! | Oce ten zasb ]


Czy to Twj zasb? Pozwl innym uytkownikom na ocenianie!
Copyright 2011 - 2013 @ Dobre Programy