Programy do pobrania za free, darmowe programy, programy download, darmowe aplikacje, aplikacje do sciagniecia za darmo, aplikacje download, darmowe oprogramowanie, legalne opromowanie, instalki, binarki, progsy, full applications, download, software download, downloads, download for free, dobre darmowe programy do sciagnieca do pobrania, pelne wersje programw
 
:: Stron glwna  :: Programy  :: Nowoci  ::
 

  Menu  
. Strona Główna
. Programy
. Hipnoza regresyjna
 
  Programy  
. Programy Internet
. Programy Komunikacja
. Programy Multimedia
. Programy P2P Peer-to-Peer
. Programy Bezpieczeństwo
. Programy Biurowe
. Programy Narzędzia
. Programy Graficzne
. Aplikacje JAVA na telefon
 
  Top Programy  
· 1: Mobilne Gadu Gadu GG Java na telefon
· 2: Skype 5.6.0.105
· 3: Nero Burning ROM 11.0.10400
· 4: Google Chrome 15.0.874.106
· 5: Firefox 13.0.1
· 6: avast! Free Antivirus 6.0.1289
· 7: Adobe Photoshop CS5
· 8: Player ALLPlayer 4.7
· 9: Open Office 3.4.0
· 10: Opera 12 Build 1
 
  Różne  
. Nowości
. Mapa serwisu
. Kontakt
 [ Gwna | Dodaj plik | Nowy | Popularno | Najwyej ocenione ]

Profil: Google Chrome 15.0.874.106


[ Komentarz | Dodatkowe informacje | Przegld redaktora | Modyfikuj ]

Szczegy oceniania
Razem gosw: 0
Ocena oglna: 0


Google Chrome 15.0.874.106 Google Chrome do pobrania za darmo, Google Chrome Download

Google Chrome, Google do pobrania za darmo, Chrome do pobrania za darmo, Google Chrome do ściągnięcia za darmo, program Google Chrome download, aplikacja Google Chrome download, darmowa aplikacja przeglądarka internetowa Google Chrome za friko Pełna wersja programu Chrome, darmowy program Google Chrome do ściągnięcia, do pobrania, pobierz Chrome Google, ściągnij Google Chrome, program Chrome, aplikacja Chrome, progs Google Chrome, instalka Chrome Google, free browser Google Chrome software

Google Chrome, to darmowa przeglądarka internetowa, stworzona przez programistów z giganta internetowego: Google (Google Inc.). Cechą charakterystyczną dzieła Google jest między innymi spora oszczędność miejsca samego programu, w porównaniu do konkurencyjnych produktów, takich, jak chociażby Firefox czy też Opera. Natomiast wraz z oszczędnością miejsca idzie również duża szybkość działania aplikacji Chrome. Generalnie założeniem producentów z Google było położenie nacisku na lekkość pliku, jak również jak najmniejsze zużycie zasobów systemowych komputera, przy korzystaniu z przeglądarki Chrome.

Darmowa przeglądarka internetowa Google Chrome dostępna do pobrania za darmo w naszym serwisie została wyposażona w popularny silnik o nazwie WebKit. Silnik WebKit jest również wykorzystywany chociażby w przeglądarce firmy Apple o nazwie Apple Safari. Google Chrome generalnie, jako przeglądarka posiada i prezentuje funkcjonalność na miarę podstaw i standardów, jakie dotyczą przeglądarek internetowych w obecnych czasach. Jak można się domyślić takie własnie było zresztą założenie twórców, przy tworzeniu tej przeglądarki - aby zachowała ona prostotę i skupiona była na podstawowych, najważniejszych funkcjach przeglądarki. Przeglądarka pozwala na otwieranie stron w osobnych kartach, co umożliwia użytkownikowi - tak jak w przypadku innych przeglądarek - możliwość otwarcia nawet kilkunastu jednocześnie okien, bez dodatkowej potrzeby uruchamiania kilku kopii otwartej aplikacji przeglądarki. Warto dodać również o tym, iż przeglądarka Chrome posiada pasek, dający możliwość tłumaczenia stron internetowych na inne języki.

Aplikacja program przeglądarka Chrome posiada możliwość, dzięki której możemy znacznie bardziej skonfigurować funkcjonalność tej przeglądarki za pomocą instalowania i zarządzania rozszerzeniami (add-ons). Można również dostosować styl interfejsu przeglądarki Chrome, za pomocą katalogu styli, z którego użytkownik może wybrać zawsze coś odpowiedniego dla siebie. Google Chrome jest aplikacją wydajną, szczególnie dzięki wydajnemu silnikowi WebKit oraz wbudowanej obsłudze JavaScript V8. Google Chrome jest również zoptymalizowany w taki sposób, aby jego wydajność była jeszcze bardziej ulepszona. Przeglądarka Google Chrome może również działać wydajnie na komputerach z zainstalowanymi procesorami wielordzeniowymi.

W naszym serwisie znajdziesz Chrome download, Google Chrome download, Chrome do pobrania, Google Chrome do ściągnięcia, pełna wersja darmowa przeglądarka Google Chrome download do pobrania za darmo.

Systemy operacyjne:
Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7


Autor: Google Inc.
Licencja: freeware Rozmiar pliku: 23 MB


[ cignij ten plik teraz! ]

Zarejestrowanych uytkownikw
Ilo ocen: 0
Brak gosw zarejestrowanych uytkownikw
Oceny:
Najwysze oceny:
Najnisze oceny:
Liczba komentarzy: 0


* Nota: Stosunek ocen uytkownikw zarejestrowanych do ocen uytkownikw niezarejestrowanych 10 Do 1.
Niezarejestrowanych uytkownikw
Ilo ocen: 0
Brak gosw niezarejestrowanych uytkownikw
Oceny:
Najwysze oceny:
Najnisze oceny:
 


* Nota: Stosunek ocen uytkownikw zarejestrowanych do ocen innych uytkownikw 20 Do 1.
Gosujcy z zewntrz
Ilo ocen: 0
Brak zewntrznych gosw
Oceny:
Najwysze oceny:
Najnisze oceny:
 


[ cignij ten plik teraz! | Oce ten zasb ]


Czy to Twj zasb? Pozwl innym uytkownikom na ocenianie!
Copyright 2011 - 2013 @ Dobre Programy