Programy do pobrania za free, darmowe programy, programy download, darmowe aplikacje, aplikacje do sciagniecia za darmo, aplikacje download, darmowe oprogramowanie, legalne opromowanie, instalki, binarki, progsy, full applications, download, software download, downloads, download for free, dobre darmowe programy do sciagnieca do pobrania, pelne wersje programw
 
:: Stron glwna  :: Programy  :: Nowoci  ::
 

  Menu  
. Strona Główna
. Programy
 
  Programy  
. Programy Internet
. Programy Komunikacja
. Programy Multimedia
. Programy P2P Peer-to-Peer
. Programy Bezpieczeństwo
. Programy Biurowe
. Programy Narzędzia
. Programy Graficzne
. Aplikacje JAVA na telefon
 
  Top Programy  
· 1: Mobilne Gadu Gadu GG Java na telefon
· 2: Skype 5.6.0.105
· 3: Nero Burning ROM 11.0.10400
· 4: Google Chrome 15.0.874.106
· 5: Firefox 13.0.1
· 6: avast! Free Antivirus 6.0.1289
· 7: Adobe Photoshop CS5
· 8: Player ALLPlayer 4.7
· 9: Open Office 3.4.0
· 10: Opera 12 Build 1
 
  Różne  
. Nowości
. Mapa serwisu
. Kontakt
 
Dobre darmowe programy, Programy do pobrania, Programy Download: Dobre Programy do pobrania, Download

Przeszukaj ten temat:   
[ Wr na stron gwn | Wybierz nowy temat ]

  Aplikacje JAVA na telefon, Android, Symbian, na Smartfony, Windows Mobile, progr  
Dobre Programy do pobrania, Download Witamy w kolejnej aktualizacji serwisu Dobre Programy. Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam, jakie nowości czekają Was w naszym serwisie. Otóż z dumą ogłaszamy, iż otworzyliśmy nowy dział w naszym serwisie, w którym znajdziecie darmowe aplikacje JAVA na telefon, jak i zarówno aplikacje programy Android, Symbian, Windows Mobile, aplikacje na smartfony i wiele innych mobilnych rozwiązań. Wraz z rozwojem naszego serwisu będziemy dokonywać aktualizacji wspomnianego powyżej działu i umieszczać coraz to nowe, najciekawsze, specjalnie wybrane przez nas dla Was aplikacje oraz oprogramowanie na telefony komórkowe. Wszystko, co związane jest z aplikacjami we wszystkich możliwych, istniejących technologiach mobilnych. Zapraszamy serdecznie!
Wysany przez admin dnia 18-02-2012 o godz. 15:32:59 (2024 odson)
Czytaj wicej... | Wynik: 0
  Windows 8  
Dobre Programy do pobrania, Download Już od dawna Microsoft, wraz z kolejnymi częściami programu systemu operacyjnego Windows, które ma wydać, zapowiada zmiany, które mają zajść w procesie instalacji systemu Windows. Tym razem jednak, wraz z wydaniem Windows 8 wygląda na to, iż może się tym razem rzeczywiście to udać, bowiem w przeciwieństwie do Windows 7, gdzie użytkownik w trakcie procesu aktualizacji przebrnąć musiał poprzez kilka kreatorów, a łącznie klikać musiał aż następujących po sobie 60 ekranów, znajdujących się w czterech konfiguratorach.

W przypadku systemu Windows 8 wszystko, cały proces, zawierać się będzie w jednym konfiguratorze, a do przeklikania będziemy mieć jedynie 11 ekranów, a nie 60 - jak miało to miejsce w ostatniej, poprzedniej części systemu Windows - Windows 7. Dodatkowo Microsoft pracuje nad optymalizacją całego procesu instalacji systemu operacyjnego Windows 8, aby była ona jak najszybsza, prosta, łatwa i przyjazna dla użytkownika systemu, który zdecyduje się na aktualizację do najnowszej wersji systemu Windows lub też instalację systemu Windows 8 od zera.
Wysany przez admin dnia 22-11-2011 o godz. 14:52:00 (1546 odson)
Czytaj wicej... | Wynik: 0
  Nowe programy do pobrania!  
Dobre Programy do pobrania, Download Dzisiaj do serwisu Dobre Programy zostały dodane nowe programy! Od dziś możecie ściągnąć Open Office. czyli darmowe oprogramowanie biurowe, pakiet biurowy podobny do komercyjnego produktu Microsoft - OFFICE (EXCEL, WORD, PowerPoint, Baza danych Access - zapewne prawie każdy kojarzy w czym rzecz). Jak również można od dzisiaj ściągnąć sławny Acrobat Adobe Reader), który u nas znajdziecie w najnowszej obecnie wersji: Adobe Acrobat Reader X 10.1.1.

Pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu!
Wysany przez admin dnia 31-10-2011 o godz. 14:54:30 (2094 odson)
Czytaj wicej... | Wynik: 0
  Nowości ze świata oprogramowania: Microsoft chce przejąć Yahoo!  
Dobre Programy do pobrania, Download Microsoft, jeden z największych gigantów rynku oprogramowania komputerowego, odpowiedzialny za stworzenie systemu Windows zamierza w najbliższej przyszłości wykupić Yahoo!.

Dotychczas Yahoo! stanowił konkurencję dla giganta należącego Billa Gates'a. Obecnie jednak Microsoft planuję przejęcie Yahoo! i wszystko wygląda na to, iż transakcji tej dokona, bowiem jest coraz bliżej ku dokonania tego kroku. Microsoft jest zainteresowany przejęciem Yahoo! za kwotę około 20 mld dolarów.

Bardzo możliwe również, iż transakcję zakupu Microsoft zrealizuje z innym, nieznanym dotychczas partnerem. Mimo to wedle niektórych źródeł owym partnerem mają być Silver Lake Partners oraz Canada Pension Plan Investment Board. Jednakże oprócz Microsoft zainteresowanych przejęciem Yahoo! jest również 9 innych firm.
Wysany przez admin dnia 23-10-2011 o godz. 20:35:12 (1617 odson)
Czytaj wicej... | Wynik: 0
  Serwis Dobre Programy www.dobreprogramy.waw.pl zosta³ oficjalnie otwart  
Dobre Programy do pobrania, Download Witamy serdecznie!
Dzisiejszego dnia o godzinie 16:25 serwis Dobre Programy został oficjalnie otwarty!

Już teraz możecie korzystać z naszego serwisu, aby móc pobierać, ściągać najlepsze programy, darmowe programy, oprogramowanie, aplikacje, programy w darmowych licencjach dostępne zupełnie za darmo do pobrania, download!

Już teraz możecie pobrać w naszym serwisie takie programy, jak przeglądarka internetowa Firefox, Opera, komunikator internetowy Gadu-Gadu, program antywirusowy Avast!, komunikator głosowy oraz videoczat Skype, kompresor oraz dekompresor plików WinRAR, WinZip, program komunikacji i wymiany plików bezpośrednich typu peer-to-peer, p2p BitTorrent, program antyspyware Ad-Aware, multimedialny odtwarzacz muzyki, pllików dźwiękowych i filmów Winamp i wiele innych.
Wysany przez admin dnia 07-10-2011 o godz. 16:25:13 (1910 odson)
Czytaj wicej... | Wynik: 0
  Oficjalny start serwisu DobreProgramy!  
Dobre Programy do pobrania, Download Już wkrótce planujemy start serwisu DobreProgramy.
Oficjalny start serwisu www.dobreprogramy.inf.waw.pl planowany jest na 7 października 2011 r.

Zapraszamy!
Wysany przez admin dnia 29-09-2011 o godz. 14:32:10 (2048 odson)
Czytaj wicej... | Wynik: 0
Copyright 2011 - 2013 @ Dobre Programy